Menu
 • bip

 • Kalendarz imprez przedszkolnych ROK 2018/2019

   

   

   

   

  NASZE  ATRAKCJE  – WIOSNA 2019

  21.03Powitanie wiosny – dzień zielony, rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą Marzannę, poznanie tradycji ludowych.

   

   25.03Warsztaty dla dzieci “Mały ratownik”

  Nierzadko to przedszkolaki są pierwszymi świadkami zdarzenia. Dlatego zajęcia dla dzieci mają na celu naukę prawidłowych reakcji od najmłodszych lat. To procentuje w przyszłości – jako dorośli nie boją się podejmować akcji ratunkowych, są zdecydowani w działaniu. Skutecznie niosą pomoc i ratują życie.

  Podczas warsztatów „Mały ratownik” dzieci poznają sprzęt ratowniczy, nauczą się układać             w pozycji bezpiecznej, uciskać klatkę piersiową na fantomach oraz jak tamować krwotoki i najważniejsze – dbać o własne bezpieczeństwo.

  2.04 – Wycieczka autokarowa do Warszawyspacer po parku Łazienkowskim, podziwianie architektury Pałacu na wodzie.

  15.04 – Spotkanie z autorkami książeczek dla dzieci Barbarą Szalągowską  autorką i Moniką Jędrychowską – ilustratorką pt. „Szanujmy książki” , Stonoga Jadzia bardzo lubi książki i chce się dowiedzieć, co powinna robić, żeby jak najdłużej wyglądały jak nowe. Zaprasza dzieci do wspólnej rozmowy na temat szanowania książek, zachęca do zabawy, śpiewu, odgadywania zagadek i słuchania utworów autorki.

  14.05 – Bezpieczne wakacje – spotkanie ze strażą  miejską

  21.05 – Zajęcia edukacyjne z alpakami. Dzieciom zapewniamy zabawę w towarzystwie Alka i Lucka. Nasze zwierzaki na pewno nie pogardzą kawałkiem marchewki. Proponujemy warsztaty dla dzieci, na kórych zostanie im przybliżony świat naszych alpak.

  13.06 – Wycieczka autokarowa do stajni  – fundacja              „Galopujące Serca” w Kampinosie.  Zajęcia teoretyczne na temat koni, przejażdżka na kucykach, bryczką, zabawy z animatorem, ognisko.