• ZARZĄDZENIE W SPRAWIE OTWARCIA PRZEDSZKOLA – WAŻNE!!!

APEL DO RODZICÓW!!!

informacja o rezimie sanitarnym w placówkach (1)

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

WWW.LOMIANKI.PL

Drodzy rodzice/opiekunowie prawni,

przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Łomianki wznawiają działalność stacjonarną już 18 maja 2020 r. Będą pracowały w godzinach 7.00 – 17.00 w nowym reżimie sanitarnym, który określił Główny Inspektor Sanitarny oraz Minister Zdrowia.

Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska- Piotrak wydała Zarządzenie nr WAO. 0050.78. 2020 z 13 maja 2020 r. w sprawie wprowadzenia procedury pierwszeństwa przyjęć  do przedszkola i oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej z uwagi na ograniczenie liczebności oddziałów do poziomu wymaganego przez Wytyczne Przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 4 maja 2020 r.

Zarządzenie Burmistrza Łomianek w sprawie otwarcia przedszkola

Dyrektorzy przedszkoli i szkół wprowadzili Procedury Bezpieczeństwa na terenie swoich placówek oświatowych w okresie Pandemii COVID-19. Od 14 maja br. będą udostępnione przyjmowane Deklaracje uczęszczania dziecka  do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej ( do pobrania ze stron internetowych przedszkoli i szkół podstawowych).

deklaracja rodzica – przyjęcie dziecka do przedszkola COVID-19-2

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z ww. dokumentami, w szczególności procedurami, które będą obowiązywać w naszych placówkach, a także z procedurą przyjęć Państwa dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Chętnych do przyprowadzenia swojego dziecka do placówki prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy bezpośrednio z przedszkolem/szkołą, do której dotychczas uczęszczało dziecko.

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19

załączniki do pobrania

Załącznik nr 3 do Procedur bezpieczeństwa temperatura

Załącznik nr 1 do Procedur bezpieczeństwa na terenie

Załącznik nr 2 do Procedur bezpieczeństwa na terenie

Klauzula informacyjna-powrót covid

Deklarację i Załączniki należy wydrukować, podpisać a skan przesłać

DO PIĄTKU 15 MAJA 2020 r. DO GODZINY 10.00

na maila: referent.przedszkoledabrowa@edulomianki.pl

Przypominamy, że w pierwszej kolejności z przyjęcia będą mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo uzyskają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19.