• PROJEKT- EMPATYCZNA KOMUNIKACJA DLA ZDROWEGO I SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA

Szanowni Rodzice

w naszym przedszkolu realizowany jest projekt,, Empatyczna komunikacja dla zdrowego i szczęśliwego życia”.

Projekt ten finansuje Miasto Łomianki.  Projekt polega na przeprowadzeniu cyklu warsztatów  według metody Porozumienie bez  Przemocy.

Porozumienie bez Przemocy ( Nonviolent Communication), to podejście dotyczące komunikacji stworzone przez Marshalla Rosenberga. Podejście do siebie i innych ludzi, oparte na uczciwości i szacunku. Dzięki stosowaniu porozumienia opartego na wzajemnym szacunku, świat wokół nas ma szansę stać się bardziej przyjazny, zaczynamy łatwiej rozwiązywać konflikty, budować głębsze i autentyczne relacje, łatwiej jest o wzajemne zrozumienie i współpracę.

Odbędzie się 6 spotkań z dziećmi. Zostaną przeprowadzone jedne 2 godzinne zajęcia z rodzicami.

Ze szczegółami mogą się Państwo zapoznać na tablicy ogłoszeń w naszym przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy!