• DYŻUR WAKACYJNY – AKTUALNE WIADOMOŚCI !!!

ZMIANA ORGANIZACJI PRACY PRZEDSZKOLA W TRAKCIE WAKACJI!

Dyżur wakacyjny w przedszkolach – składanie wniosków!

Szanowni Państwo

W związku z dalszym zamknięciem szkół i przedszkoli składanie wniosków o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny odbywać się będzie drogą elektroniczną, w terminie
    od 4 do 15 maja 2020 r.

Dokumenty związane z dyżurem wakacyjnym (wniosek, pobrany wcześniej z przedszkola macierzystego + załączniki, tj. oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych o pozostawaniu w zatrudnieniu oraz niekorzystaniu z urlopu wypoczynkowego przez oboje rodziców/ opiekunów prawnych, kiedy dziecko zapisane jest na dyżur) prosimy przesyłać e-mailem (skan lub zdjęcie) na adres placówki, do której rodzic/opiekun prawny zapisuje dziecko na dyżur.

UWAGA! Jeśli rodzic/opiekun prawny zapisuje dziecko do więcej niż jednej placówki, wypełnia i przesyła wniosek do każdej placówki osobno.

dane kontaktowe: https://www.lomianki.pl/pl/dla-mieszkancow/edukacja/7327,Mapa-placowek-oswiatowych.html

W przypadku problemów z przesłaniem dokumentów, prosimy o kontakt telefoniczny (w dni powszednie, w godz. 8.00 – 13.00) bezpośrednio z przedszkolem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Listy dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny oraz listy rezerwowe dzieci oczekujących na przyjęcie w momencie zwolnienia miejsca zostaną opublikowane w przedszkolach 26 maja 2020 r.

Telefon kontaktowy naszego przedszkola: 22 751 24 70

Szanowni Państwo

W związku z trwającym zamknięciem szkół i przedszkoli wydawanie wniosków na dyżur wakacyjny odbywać się będzie drogą elektroniczną, w terminie do 30 kwietnia 2020 r.

Rodzice/opiekunowie prawni zainteresowani dyżurem wakacyjnym dla swojego dziecka proszeni są o kontakt telefoniczny (w dni powszednie, w godz. 8.00 -13.00) lub e-mailowy
    z przedszkolem, do którego uczęszcza dziecko, w celu uzyskania wniosku do wypełnienia.
    Przedszkole macierzyste, do którego uczęszcza dziecko przekaże na adres e-mail rodziców/opiekunów prawnych wniosek wraz z potwierdzeniem faktu uczęszczania dziecka do przedszkola w bieżącym roku szkolnym.

kontakt mailowy: referent.przedszkoledabrowa@edulomianki.pl

————————————————————————————————————————————-

Dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu rozpoczyna się 20 lipca a kończy 07 sierpnia

Inne placówki:

Przedszkole Samorządowe w Łomiankach ul. Szpitalna 1 : 01 lipca  – 17 lipca

Przedszkole Samorządowe w Dziekanowie Leśnym ul. M. Konopnickiej 65 : 20 lipca – 07 sierpnia

Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dziekanowie Leśnym ul. Akinsa 8 : 10 sierpnia – 31 sierpnia